radca prawny

Grzegorz Zubrzycki

Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywałem we wrocławskich kancelariach prawnych, zarówno w trakcie studiów jak i podczas aplikacji radcowskiej. Od 2013 roku doradzałem Państwu w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego, natomiast począwszy od stycznia 2016 roku wykonuję zawód radcy prawnego jako wspólnik w ramach spółki cywilnej Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kopij, Zubrzycki i Wspólnicy s.c.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym i podatkowym. Zajmuję się bieżącą obsługą spółek w ramach prawa korporacyjnego, handlowego i postępowań rejestrowych. Doradzam także w kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami oraz procesem budowlanym, m. in. w toku postępowań związanych z uzyskaniem warunków zabudowy i pozwoleń na budowę. Reprezentuję klientów przed sądami wszystkich instancji, w procedurach administracyjnych przed organami administracji publicznej, w tym w postępowaniach podatkowych przed organami Krajowej Administracji Skarbowej, a także w postępowaniach sądowoadministracyjnych przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

W 2019 r., nakładem Oficyny Wydawniczej „UNIMEX”, ukazała się moja publikacja książkowa „Ustawa o VAT. Zmiany obowiązujące od 1 września 2019, 1 listopada 2019, 1 stycznia 2020, 1 kwietnia 2020. Komentarz”.

Prowadzę sprawy w języku polskim i angielskim.

Grzegorz Zubrzycki

Dane kontaktowe